معرفی امکانات و قابلیتهای فلزیاب Deephunter Makro

makro deephunter
 • دستگاه فلزیاب Deephunter Makro، فلزیاب چند منظوره جهانی ست که هر آنچه نیاز دارید را در خود دارد.از این فلزیاب برای یافتن گنجینه های عمیق و سکه های طلا و غیره ایده آل است.

  با فلزیاب Deephunter Makro کاوشگران می توانند به راحتی اعماق زمین را دیده و طلا، جواهرات، فلزات ارزشمند، سکه ها، غارهای زیرزمینی و حفره هایی که دیگران از دست داده اند را کشف کنند.

  تکنولوژی بی سابقه: Deephunter

  فلزیاب Deephunter Makro اولین فلزیاب جهان است که توانایی ردیابی و یافتن گنجینه های عمیق، حفره ها و سکه های ارزشمند را در خود دارد. در حال حاضر کاوشگران، با این فلزیاب قدرتمند می توانند هم سکه های تک و هم گنجینه های بزرگ را در اعماق زیاد قرار دارد را بیابد.

  فلزیاب Deephunter Makro دارای دو حالت ثابت و متحرک است. کاوشگر می تواند با ایستادن در یک نقطه محل مورد نظر را اسکن نموده و یا با حرکت در آن محل، اسکن را انجام دهد.

  شما کاوشگران عزیز می توانید تشخیص سریع و عمیقی را که دیگران، تنها رویای آن را تجربه کرده اند را با این فلزیاب عملاً تجربه کنید.

  تنها با لمس یک دکمه می توانید سبک تشخیص خود را تغییر داده و یکی از دو حالت زیر را انتخاب نماید:

  1. یک حالت قدرتمند عمیق، برای پیدا کردن گنجینه های فلزات گرانبها و حفره ها در زمین، با تجزیه و تحلیل کاملاً رنگی سه بعدی
  2. حالت سریع روشن، برای یافتن اهداف جدا و قطعات طلا در عمق قابل توجه با تفکیک کامل و شناسایی صدای صوتی

  و همچنین طیف سنجی گنج ویژه، برای محدوده جستجو، سطح متوسط و عمیق.

  سیستم جستجوی MOD 1

  یک حالت تشخیص گنجینه عمیق ثابت و غیر حرکتی ست که قدرت تشخیص هر دو فلز گرانبها و غیره را دارد. فقط کافی ست سیم پیچ استاندارد T44 را بسته و به سرعت گنجینه های پنهانی که قبلاً با استفاده از دیگر فلزیاب ها قابل ردیابی و شناسایی نبوده اند را کشف کنید.

  این کویل غیر متحرک اندازه 36 × 44 سانتی متر است. آن دسته از کاوشگرانی که نیاز به عمق بیشتری دارند، فقط کافی ست تیتانیوم T100 را اضافه کنند تا قادر به شناسایی اهداف بزرگتر در عمق باور نکردنی باشند. این کویل اندازه 60 × 100 سانتی متر است.

  حالت 1 با سهولت استفاده در ذهن طراحی گردیده است. رابط بصری ساده برای درک و استفاده راحت تمام کاوشگرا است.

  صفحه نمایش فلزیاب Deephunter Makro یک تصویر بصری از سیگنال هدف را با تجزیه و تحلیل تصویر پیشرفته سه بعدی نشان می دهد. علاوه بر این، کاوشگر می تواند نوع فلز، عمق و اندازه هدف را قبل از حفاری، شناسایی نمایید.

  شناسایی دقیق فلز و هدف سه بعدی

  کاوشکر می تواند بعد از تشخیص هدف، گزارش هر دو گراف سه بعدی و شناسه فلز را در صفحه نمایش ببیند.

  فلز شناسایی شده توسط فلزیاب Deephunter Makro می تواند یکی از فلزات زیر باشد:

  • طلا
  • گرانول
  • غیر گرانول
  • فولاد

  تشخیص CAVITY:

  فلزیاب Deephunter Makro علاوه بر شناسایی دقیق نوع فلز و محل دقیق وجود آن، می تواند ساختارهای زیرزمینی مانند غارها، حفره ها، مخازن، تونل ها، پناهگاه ها و مقبره ها را یافته و همه را با تصاویر گرافیکی پیشرفته سه بعدی نمایش دهد. همچنین فلزات موجود در این سازه های زیرزمینی نیز قابل شناسایی می باشند.

  شناسایی DEPTH:

  دستگاه فلزیاب Deephunter Makro به صورت دقیق عمق هدف مشخص شده را بر حسب سانتیمتر بر روی صفحه نشان می دهد.

  ردیابی Iron:

  ویژگی ساخته شده در فرآیند آهسته اجازه می دهد تا فلزیاب Deephunter Makro از فلزات غیر ارزشمند و ناخواسته چشم پوشی کرده و تنها فلزات گرانبها را شناسایی می کند.

  حال شما عزیزان با فلزیاب Deephunter Makro می توانید گنج هایی را که دیگران نتوانستند پیدا کنند را کشف کنید.

  شکل گرافیکی هدف:

  در حالت 1، سیستم نوسان به طور مداوم نمودار سیگنال هدف در صفحه نمایش نمایش را نشان می دهد.

  سیستم جستجوی MOD 2

  حالت بهبود سریع، قادر به شناسایی سکه های تک، طلا و اهداف کوچک در عمق استثنایی می باشد؛ با شناسایی دقیق هدف و محل قرار گیری آن.

  در این حالت، با سایز استاندارد C32 (26 × 32 سانتیمتر)، شما به راحتی می توانید سکه های تک، جواهرات، طلا و دیگر اقلام کوچک را که در اعماق وجود دارند و با دیگر فلزیاب ها قابل دسترسی نیستند را شناسایی کنید. C47 بزرگتر اختیاری (39 x 47 سانتی متر) را اضافه کنید تا بتوانید در اعماق بیشتر به اشیای بزرگتر دسترسی پیدا کنید.

  فلزیاب Deephunter Makro با یافتن فلز، بستگی به نوع فلز، با سه صدای مختلف به کاوشگر هشدار می دهد. لذا کاوشگر به راحتی می تواند با توجه به نوع صدا، نوع فلز هدف را شناسایی نماید که طلا، گرانبها یا غیر گرانبها ست.

  عملکرد منحصر به فرد در زمین معدنی:

  با استفاده از تنظیمات ویژه فلزیاب Deephunter  در حالت 2 که برای شرایط بسیار سنگین شده طراحی گردیده است؛ کاوشگران به راحتی می توانند جستجوهای خود را در زمین های مختلف انجام دهند.

  با استفاده از تنظیمات سیاه و سفید، می توان تداخل های مواد معدنی را از بین برده و در زمین بسیار کانالیزه شده یا مناطق حاوی غلظت بالای آهن، مانند سواحل شن و ماسه مرطوب، خاک های شسته شده و غیره، از سیگنال های دروغین جلوگیری نمود.

  از بین بردن چرم:

  همان گونه که در حالت 1 می توان فلزات غیر ارزشمند (سیاه و سفید) و ناخالص را با استفاده از ویژگی حذف فلزات برای یافتن فلزات با ارزش از بین برد؛ فلزات را با 3 تن AUDIO تقسیم می کند.

  حالت 2 دارای یک سیستم تفکیک کاملا واضح و قابل فهم است. فلزیاب Deephunter Makro با استفاده از 3 صدای مختلف، فلزات شناسایی شده را به کاوشگر اطلاع می دهد. هشدار کم برای اهداف آهنی تولید می شود و هشدارهای بلند و بالا برای اهداف گرانبها و طلا تولید می شود.

  عملیات پیشرفته آسان و راحت است. حالت 2 با سهولت استفاده در ذهن طراحی گردیده و کاوشگران آماتور و حرفه ای به سادگی آنها را درک می کنند. این حالت فقط جستجوی سریع برای تشخیص هدف را از طریق هشدار صوتی فراهم می کند.

با ما تماس بگیرید:  09902571900           09356805454           44692001-021