معرفی امکانات و قابلیتهای فلزیاب JEO HUNTER 3D DUAL

makro jeohunter
 • فلزیاب JEO HUNTER 3D DUAL (جئوهانتر) محصول ماکرو ترکیه و جزء پیشرفته ترین فلزیاب های دنیاست.

  سیستم دوگانه و سه بعدی Joehunter  فلزیاب JEO HUNTER 3D DUAL با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ساخته شده است و پیشرفته ترین سیستم، برای شناسایی فلزات گرانبها و تشخیص حفره‌های مخفی، در جهان به حساب می آید.

  سیستم دوگانه سه بعدی joehunter برای نفوذ به اعماق زمین طراحی و ساخته شده است. فلزیاب JEO HUNTER 3D DUAL با این سیستم تشخیصی پیشرفته، اهداف فلزی را با دقت بالا ردیابی کرده و در چهار دسته، به ترتیب زیر طبقه بندی می نماید:

  1. طلا
  2. غیرآهنی
  3. آهنی
  4. فولاد

  این سیستم تشخیصی پیشرفته، علاوه بر شناسایی اشیاء فلزی، می تواند حفره‌های زیرزمینی، مثل غارها، تونل‌ها، پناه‌گاه‌ها و قبور را سریعاً شناسایی نماید.

  فلزیاب JEO HUNTER 3D DUAL پیشرفته‌ترین تصویربرداری گرافیکی را دارد؛ این سیستم می‌تواند از اهداف یافته شده، تصاویر دو بعدی تهیه نموده و به کاربر نمایش دهد. این فلزیاب در شرایطی که خاک منطقه دارای مواد معدنی فراوانی باشد هم می تواند به بهترین شکل ممکن عمل نماید. رابط کاربری این فلزیاب بگونه ای طراحی شده که کاوشگران حرفه‌ای و آماتور از آن رضایت دارند.

  فلزیاب JEO HUNTER 3D DUAL بر خلاف سایر دستگاه‌های فلزیاب، دارای نمایشگر تصویری ست با طراحی ساده و آسان که اهداف مورد جستجو را به کاربر نمایش می دهد.

  سیستم سه بعدی فلزیاب JEO HUNTER 3D DUAL تحلیلی کامل از اهداف شناسایی شده را قبل از حفاری به کاربر ارایه می دهد. این سیستم اندازه و عمق دقیق اشیاء مدفون شده را بر حسب سانتیمتر (برای اجسام کوچک و بزرگ و حتی عمق حفره ها) به کاوشگر نشان می دهد. می‌توان اذعان نمود که این سیستم در ردیابی فلزات، سیستمی کامل است.

  فلزیاب JEO HUNTER 3D DUAL دارای سه پیم‌پیچ کاوشگری متفاوتی ست. یعنی شما با خرید این فلزیاب، گویا سه فلزیاب خریداری نموده اید. سیم‌پیچ کاوش عمیق با ابعاد 100*60 سانتی متر برای فلزاتی که مدت زمان زیادی زیر زمین مدفون بوده‌ و میدان مغناطیسی ایجاد کرده اند مناسب می باشد. سیم‌پیچ کاوش جنرال با ابعاد 36*44 سانتی متر برای اهداف و مقاصد معمولی قابل استفاده است. سیم پیچ کوچک با ابعاد 21*31 سانتی متر برای یافتن سکه و برای محیط‌های بسته مانند زیرزمین مورد استفاده قرار می‌گیرد. هیجان دخول به اعماق و یافتن گنجینه‌های دست نیافتنی را تجربه کنید.

  شناسایی فلز و حفره با تصاویر سه بعدی:

  سیم پیچ کاوش در عمق با ابعاد 100*60 سانتی متر مخصوصاً برای یافتن اشیایی که در اعماق زمین مدفون شده اند، طراحی گردیده است. با این سیم پیچ کاوشگر می تواند اشیاء مدفون شده در عمق زیاد و در مناطق با وسعت زیاد را کاوش کنید.

  این دستگاه قادر به فیلترزباله‌های فلزی ست که در نتیجه زحمت کندن بی مورد زمین را به شما نمی‌دهد. این دستگاه نیز در شرایط خاک‌های دارای مواد معدنی به سهولت به شما امکان کار می‌دهد. سیستم تعیین فلز قوی این دستگاه چیزی است که آن را با سایر سیم پیچ‌های بزرگ متفاوت می‌کند. این دستگاه نیز فلزات را در چهار دسته طبقه بندی می‌کند: 1. طلا 2. فلزات غیر آهنی 3. آهنی 4. فولاد

  فلزیاب JEO HUNTER 3D DUAL می تواند ارزش درصدی دو فلزی، که نزدیک هم قرار دارند را برای شما مشخص نماید. با استفاده از سیم پیچ عمق زیاد می‌توان حفره‌ها را نیز به راحتی یافت. حال شما کاوشگر عزیز می توانید غارها، زیرزمین‌های باستانی، تونل‌ها و پناه‌گاه هایی را که فلزیاب‌های دیگر قادر به کشف نیستند را به راحتی شناسایی نماید.

  تعیین بی‌نظیر عمق و نوع فلز:

  سیستم سه بعدی دوگانه فلزیاب JEO HUNTER 3D DUAL شامل سیستم سه بعدی برای کاوش در عمق زیاد و یک سیستم LED بسیار کاربردی برای جستجو در سطح است. با استفاده از این سیستم می‌توان در مناطقی که قادر به استفاده از سیم پیچ‌های عمق و جنرال نیستید، به راحتی به جستجو و کاوش بپردازید.

  برای دیوارها و دامنه کوه و برای یافتن سکه و اهداف سطحی از سیم پیچ کاوش کوچک می توان استفاده نمود. نمایشگر LED روی دسته جویستیک و بر روی میله سیم پیچ کوچک قرار گرفته است. سمت چپ نمایشگر، سیگنال‌های مربوط به حفره‌ها و سمت راست آن سیگنال‌های فلزات مشخص می‌شوند.

  جدا از این سیستم LED، دو نوع بوق در فلزیاب JEO HUNTER 3D DUAL، این امکان را به کاوشگر می‌دهد تا در تمام شرایط محیطی اهداف را شناسایی نماید. این فلزیاب بهترین انتخاب هم برای کاوش اشیا مخفی در اعماق و هم اهداف سطحی می باشد. با این فلزیاب، طلا و سایر اشیاء قیمتی را به راحتی خواهید یافت.

با ما تماس بگیرید:  09902571900           09356805454           44692001-021