معرفی امکانات و قابلیتهای فلزیاب E-TRAC

E-TRAC-min-300x300
 • طلایاب E-TRAC به صورت ارگونومیک طراحی شده است، بدین معنی که این دستگاه کاملا مطابق با ظرفیت و توانمندی و نیازهای انسان طراحی شده است.

  این دستگاه دارای دو کویل ضد آب نیز است که قدرت انجام کاوش هایی را در زیر آب به اپراتور می دهد.

  قدرت کاوش این دستگاه 2 متر است. با استفاده از کویل های 11 اینچی می توان عمق کاوش این دستگاه را به طور چشمگیری بالا برد.همچنین با استفاده از این کویل میتوانید منطقه مکانی بیشتری را مورد کاوش دقیق تر قرار دهید .

  فلزیاب E-TRAC دارای تنظیمات از پیش تعیین شده است تا بدون نیاز به تنظیمات مجدد به جستجوی خود ادامه دهد.

  این فلزیاب دارای سیستم طیف کامل(FBS)  با فرکانس های همزمان که از 1.5 کیلو هرتز تا 100 کیلو هرتز متغیر است تا ورودی های این دستگاه در طیف بزرگی مورد بررسی قرار گیرند و اطلاعات بیشتری را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد .

  گنج یاب E_TRAC دارای مانیتور LCD با کیفیت در شب و روز است و همچنین امکان جستجو طریق صوت را نیز دارد.

  این دستگاه در زمین های آلوده به خوبی و بدون ایجاد هیچ تداخلی در بین سیگنال فلزات، به کار خود ادامه می دهد . از این گنجیاب می توان در هر نوع شرایط آب و هوایی (بارانی، برفی، خشک، مرطوب و…)  و هرنوع جنس خاکی ( جنگلی، شوره زار، بیابانی، کوهستانی  و…)  به راحتی به جستجو پرداخت.

 • ویژگی ها ی بی نظیر دستگاه فلزیاب E-TRACK :

  به کارگیری تکنولوژی FBS با فرکانس های همزمانی که از ۱٫۵ کیلوهرتز تا ۱۰۰ کیلوهرتز متغیر میباشند سیگنال های دریافتی از کویل ردیاب ها در دامنه وسیعی از پاسخ ها بررسی می گردند. این ویژگی پردازشگر پیشرفته سیگنال ای ترک را قادر به بررسی اطلاعات اهداف و اشیاء بیشتری میسازد و به این ترتیب آن اطلاعات دقیق تر می باشند.

  عملکرد USB تبادل اطلاعات ای ترک امکان دانلود و آپلود تنظیمات مورد نظر برای این دستگاه و ذخیره نمودن آنها در کامپیوتر خود یا تبادل آنها با دوستانتان از طریق ایمیل را فراهم می آورد.

  کوییک مسک (quick mask) با تنظیم رد کردن و نادیده گرفتن سطح رسانایی و آهنی بودن ، روشی آسان و سریع برای اصلاح نمودن الگوها میباشد.

  یافتن سریع و هوشمندانه یک مقیاس دوبعدی خاص از تفاوتهای ترسیمی و بیانگر ویژگی های آهنی بودن یا رسانایی می باشد و برای حذف کردن سیگنال های اشیای نامطلوب و پذیرفتن سیگنال های اشیاء مورد نظر مناسب است.

  میزان تفاوت با سازماندهی جدید ID و مشخصات اشیاء را بهبود بخشیده و دامنه جستجو برای اشیاء مناسب در اعماق را افزایش میدهد.

  چهار حالت کاربری از پیش برنامه ریزی شده برای روشن کردن و ردیابی توسط تنظیمات خاص و الگوهای مناسب برای سکه ها، اشیاء بی ارزش و عتیقه جات فراهم شده است.

  چهار وضعیت کاربری وجود دارد بنابراین شما میتوانید وضعیت ها را تغییر داده و تنظیم نمایید تا مناسب اشیاء و محیط های جستجوی مورد نظرتان گردد.

  یافتن اشیاء کوچک توسط ردیابهای صوتی و تصویری در دو حالت و وضعیت تشخیص اندازه و موقعیت را دقیق تر از قبل می سازد.

  تنظیم تراکم اشیاء بی ارزش در مقیاس بالا تضمین میسازد که سیگنال های اشتباه کمتری را از جانب اشیاء بی ارزش در محیط دریافت میکنید و برای محیط های تمیزتر مقیاس کم هم کافی می باشد.

  صفحه کلید متمرکز کاربران و طرح منوی آن، استفاده سریع و آسان گزینه های حسی و منوی منطقی آن کار با آن را راحت کرده است.

  قدرت تفکیک بالا و مانیتور ۷۲*۴۸ میلی متری آن برای مشهود بودن مطلوب و بهینه در تمامی شرایط نوری را فراهم می آورد.

  این مجموعه دستی کاملا متعادل ارگونومیکی زمان تشخیص طولانی تر و بدون خستگی را فراهم می آورد.

  وزن بسیار کم این دستگاه ضدآب ۱۱ اینچی دارای کویل دوتایی ضد اب برای قابلیت تغییر و حرکت با بخش تعیین کننده تیز و دقیق در عمق از ویژگی های بارز این دستگاه میباشد.

  عمق کاوش ۲۰/۲

با ما تماس بگیرید:  09902571900           09356805454           44692001-021