معرفی امکانات و قابلیتهای فلزیاب Nokta Golden Gate Plus 3D

Nokta GoldenGate Plus 3D
 • فلزیاب  Nokta Golden Gate Plus 3Dیکی از بهترین فلزیاب های جهانی ست که یک تجربه کاوشگری منحصر به فرد است، این فلزیاب اولین فلزیاب جهان است که می تواند ارتباط سیگنال و سیگنال بعدی را با هدف در زمان واقعی ایجاد کند. این فلزیاب دارای یک GPS داخلی است. ردیابی همراه با GPS یکی دیگر از ویژگی های این فلزیاب است. تکنولوژی D.I.S.S.  که اخیرا توسعه داده شده است، در فلزیاب GOLDENGATE PLUS 3D استفاده می شود.

  فلزیاب NOKTA GOLDENGATE PLUS 3D می تواند سه گروه مختلف فلزات (طلا، غیر آهنی/ آهنی/ فولاد، آلیاژی) را تشخیص داده و نتایج را به کاربر فورا نمایش می دهد. تمام این تکنولوژی ها برای اولین بار به وسیله ی شرکت Nokta Engineering در این فلزیاب در دسترس هستند.

  فلزیاب NOKTA GOLDENGATE PLUS 3D سیگنال بدست آمده از هدف را با ابعاد آن (عرض – طول) مرتبط می کند. بر اساس زاویه هدف زیر زمینی، این فلزیاب ابعاد را از لحاظ سانتی متر در نموداری که در صفحه نمایش سه بعدی وجود دارد، نشان می دهد. کاربر می تواند ابعاد هدف زیرزمینی و همچنین منطقه جستجو را با نگاه کردن به این داده ها تشخیص دهد.

  فلزیاب GOLDENGATE PLUS 3D می تواند نمودار 3D سیگنال تشخیص را بلافاصله بسازد. این فلزیاب اهداف برابر را با استفاده از اشکال دایره و مربع و طول های آن با استفاده از اشکال بیضی و مستطیلی مانند به کاربر نشان می دهد.

  عمق شاخص:

  فلزیابGOLDENGATE PLUS 3D  عمق هدف شناسایی شده را از نظر سانتیمتر بر روی نوار عمق موجود در صفحه نمایش سه بعدی به کاربر نشان می دهد. این فلزیاب تمام انتظارات یک کاوشگر را در یک صفحه نمایش (نوع، عمق، ابعاد و نمودار سه بعدی آنها را دقیق و با جزئیات و گرافیک و کیفیت بالا به کاربر نشان می دهد. تشخیص تفاوت با فلزیاب GOLDENGATE PLUS 3D

  حالت های جستجو:

  فلزیاب GOLDENGATE PLUS 3D به صورت خودکار از پیش تعریف شده است. حالت بر اساس ساختار زمین منطقه، می توان حالت جستجو را انتخاب نمود؛ متناسب با حالت جستجوی انتخاب شده، دستگاه تمام تنظیمات لازم را به صورت خودکار تنظیم می کند و آنها را برای جستجو آماده می کند. حالت های جستجوی از پیش تعریف شده، عبارتند از: جستجوی عمومی، حالت جستجوی عمیق، مواد معدنی بالا، فلز سطل زباله و حالت ساحل. همچنین سطوح آستانه و RX Gain برای هر حالت می تواند توسط کاربر سفارشی و ذخیره شود.

  تعادل زمین:

  فلزیاب GOLDENGATE PLUS 3D با توجه به فن آوری DSP سریع خود، می تواند در هر سطح زمین سریعتر و دقیق تر شود. این تکنولوژی، تفاوت های مختلفی را بر اساس ساختارهای معدنی زمین را به صورت موثرتر تشخیص می دهد و کاوشگر تنها در عرض چند ثانیه می تواند تعادل زمین را ایجاد کند. این فلزیاب زمین را به طور مداوم در طول جستجو نیز بررسی می کند و به کاربر اطلاع می دهد. جستجو با قدرت تکنولوژی لذت بخش تر می شود!

  تنظیمات حساسیت (Threshold & RX Gain):

  بدست آوردن نتایج دقیق در مناطقی که زمین دارای سطوح بالای مواد معدنی و تراکم مغناطیسی ست، بسیار سخت و دشوار است. این شرایط نامطلوب باعث می شود که استفاده از دستگاه برای همه کاربران آشکارساز سخت تر شود. ولی در فلزیاب GOLDENGATE PLUS 3D می توان سطح حساسیتThreshold & RX Gain) ) را تنظیم کرد. بر اساس شرایط  منطقه جستجو، آستانه و افزایش RX می تواند کاهش یا افزایش یابد. فلزیاب GOLDENGATE PLUS 3D حساسیت جستجو را در نظر می گیرد.

  تفاوت فلزیاب GOLDENGATE PLUS 3D با سایر فلزیاب ها:

  این فلزیاب اطلاعات متفاوت فلز و شناسه فلز تشخیصی فورا به کاوشگر می دهد. تنظیمات تبعییتی که کاربر می تواند به صورت دستی تغییر دهد نیز در فلزیاب GOLDENGATE PLUS 3D در دسترس است. کاوشگران با استفاده از این تنظیم می توانند فلزات غیر آهنی را مشخص کنند. یکی از مهمترین ویژگی های GOLDENGATE PLUS 3D سرعت سریع آن است. این فلزیاب می تواند فلزات آهنی و غیر آهنی که در نزدیکی هم هستند را تشخیص دهد و نشانگر تفاوت هر فلز را روی صفحه جستجو، به کاربر نشان می دهد.

  GPS و ردیابی:

  فلزیاب GOLDENGATE PLUS 3D نقشه های ردیابی، مختصات GPS و گرافیک سه بعدی را در حافظه خود ذخیره می کند. کاربران فلزیاب GOLDENGATE PLUS 3D می توانند مختصات مناطق مورد جستجو را بیابند و آنها را ذخیره کنند. آنها همچنین می توانند اطلاعات مربوط به ارتفاع منطقه و سرعت جستجو را مشاهده کنند. آنها می توانند اطلاعات دقیق در مورد منطقه مانند مشخصات جغرافیایی، تاریخ و غیره را، زمانی که مختصات به برنامه های نقشه برداری (Google Earth، Yahoo Maps و غیره) در اینترنت و یا رایانه های شخصی وارد می شوند، به دست آورند. در هنگام جستجو، هیچ ریسکی برای از دست دادن اطلاعات ثبت شده وجود ندارد!

  ردیابی:

  نقشه های کاربری را می توان با استفاده از ویژگی TRACKING در فلزیاب GOLDENGATE PLUS 3D ایجاد کرد. زمینه های جستجو را می توان نقشه بندی کرد و اطلاعاتی از قبیل جایی که کاربر بوده است، جایی که او متوقف شده و جستجو کرده است و تا چه حد می تواند ذخیره شود. این ویژگی فرصتی برای بازگشت به مناطق کاوش شده،  فراهم می کند. این فلزیاب به کاربر یادآوری می کند که چرا او متوقف شده است. جستجوها ساده تر می شوند و به دلیل ویژگی ردیابی، مناطق جستجو هرگز فراموش نمی شوند.

  تکنولوژی D.I.S.S.

  شایستگی کیفیت سیگنال به دست آمده از زمین و پردازش با وضوح و ثبات آن تعیین می شود. تمام فلزیاب ها و کویل ها به علت عوامل محیطی منفی هستند. تکنولوژی D.I.S.S اثر را به عنوان یک نتیجه از این عوامل فیلتر می کند و کیفیت سیگنال را افزایش می دهد و شما را قادر می سازد تا به جستجو بدون وقفه و به طور مداوم زمین بپردازید. شرکت Nokta Engineering که این تکنولوژی جدید را توسعه داده است از D.I.S.S در تمام دستگاه های خود استفاده می کند.

  پردازش سیگنال دیجیتال(DSP)

  تکنولوژی GOLDENGATE PLUS 3D Meter توسط 4 پردازنده پشتیبانی می شود. فلزیاب GOLDENGATE PLUS 3D می تواند سیگنال را سریعتر و موثر تر پردازش کند زیرا یک پردازنده ثانویه ای است که با سرعت 216 مگاهرتز کار می کند و 32 بیتی DSP نقطه شناور و یک ADC 16 بیتی دارد. داده های جستجو پردازش می شوند و نتایج به سرعت به کاربر داده می شود، بدون کاهش سیستم و بدون دردسر.

  سیستم عامل فلزیاب GOLDENGATE PLUS 3D:

  فلزیاب GOLDENGATE PLUS 3D با تکنولوژی LINUX کار می کند. سیستم عامل لینوکس بدون هیچگونه عارضه ای در تمامی سیستم عامل های کامپیوتری قابل استفاده است. سیستم عامل لینوکس، که دارای پشتیبانی سخت افزاری بزرگ است، در تقریبا هر پلتفرم شامل سیستم های جاسازی شده، نوت بوک ها، سرور ها، ایستگاه های کاری، تلفن های هوشمند و دسکتاپ ها هماهنگی کامل دارد.

  صفحه نمایش:

  در فلزیاب GOLDENGATE PLUS 3D یک نمایشگر با کیفیت با کیفیت VGA (640 × 480) با تکنولوژی TFT تولید می شود. این صفحه نمایش با وضوح بالا، باعث می شود استفاده از این فلزیاب، راحت و سرگرم کننده باشد. همه چیز با فلزیابGOLDENGATE PLUS 3D روشن تر می شود.

  تم ها:

  سنسور فلزی شناسایی شخصی شروع می شود! کاربران بر اساس ترجیحات خود می توانند رابط کاربری فلزیابGOLDENGATE PLUS 3D، زنگ هشدار جستجو و کارکردی و گزینه شتاب سنج را تنظیم کنند که در هنگام جستجو، گره کوئل را با زمین بررسی می کند.

  حالت نور خورشید:

  حالت خورشید هنگامی که نور خورشید شدید است و صفحه نمایش توسط آن تحت تاثیر قرار می گیرد استفاده می شود. حالت خورشید را می توان در تمام منوی رابط GOLDENGATE PLUS 3D استفاده کرد. این برنامه به راحتی خواندن و مشاهده در نور شدید نور را فراهم می کند.

  پشتیبانی از 10 زبان مختلف:

  فلزیاب GOLDENGATE PLUS 3D در 10 زبان مختلف عمل می کند: انگلیسی، ترکی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، روسی، بلغاری، یونانی، عربی و فارسی. با استفاده از این فلزیاب، شما تکنولوژی را در زبان خود مدیریت خواهید کرد

  • سیسنم کاری: تعادل القایی VLF
  • میکروپروسسور: هسته ARM9 32 بیتی که در ۲۱۶ مگاهرتز + ۳۲ بیتی DOS
  • نرم افزار: حالت گرافیکی رابط کاربری با پردازش سریع هدف و پشتیبانی چند زبانه
  • حذف نویز: DSP هوشمند / حذف نویز صحیح (DIANE)
  • حالت های جستجو: ۵ حالت جستجو انتخابی
  • تفکیک: آهن، آلیاژ / فولاد، طلا / غیر آهنی + ارائه فلز ID
  • شناسایی هدف: اندازه و نوع هدف واقعی با نمایش سه بعدی
  • تنظیم حساسیت (Threshold & RX Gain): تنظیم اتوماتیک و دستی
  • تم های ویژوال: تم های رنگی ۴ انتخابی
  • تم های صوتی: ۴ زنگ صوتی قابل انتخاب
  • حالت تعادل زمین: خودکار با استفاده از D.I.S
  • تنظیمات تعادل زمین: مسیر فاز در خاک های معدنی
  • ضد آب جستجو کویل: ۲۴x32cm (12.5 “) دو دو کویل
  • کوئل های جستجو ضد آب: ابعاد ۱۹ x 24 سانتیمتر (۹٫۵ سانتیمتر) کوئل جستجو دوبل و ۳۲x40 سانتیمتر (۱۵٫۷ اینچ) دوقلو D کوبیده جستجوی عمیق
  • باتری: ۶۴۰۰mAh قابل شارژ لیتیوم پلیمر باتری
  • صفحه نمایش: ۵٫۷ “صفحه نمایش TFT رنگی VGA
  • خروجی هدفون: ۱/۴ “استریو
  • :GPS ذخیره و فراخوانی / بررسی مختصات ( GPSتا ۱۰۰)
  • ردیابی: ضبط و مشاهده آهنگ ها با استفاده از ( GPSتا ۲۵ رکورد رکورد)
  • سوابق ۳D View:  ذخیره تا ۱۰۰ پرونده ۳D
  • تشخیص سرعت سوئیچ: سرعت سنجش با استفاده از MEMS
  • شتاب سنج: بازخورد ویژوال برای تعادل جستجو کویل  (inclinometer)
  • وزن: ۲٫۵ کیلوگرم (۵٫۵ پوند) از جمله سیم پیچ ۲۴x32cm (12.5 “)، بدون توجه به باتری و لوازم جانبی
  • طول: ۹۰ – ۱۲۰cm (35 – 47 “)  قابل افزایش
  • دارای سیستم عامل قدرتمند لینوکس – صفحه نمایش بزرگ با انواع تم های دلخواه
  • ذخیره اطلاعات ورودی به سیستم
  • قابلیت ضد اشعه خورشید برای جلوگیری از تداخل امواج نوری و پارازیت بر صفحه جستجو
  •  قابلیت نمایش ۳۶۰ درجه ای – دارای انواع تجهیزات جانبی برای جستجوی سکه و سایر اشیا

با ما تماس بگیرید:  09902571900           09356805454           44692001-021