معرفی امکانات و قابلیتهای فلزیاب NOKTA Golden King Plus

NOKTA Golden King Plus
 • همانگونه که می دانید کویل DPR یکی از مهمترین بخش های دستگاه فلزیاب است و با تحقیق و توسعه وسیعی از Nokta در طراحی کویل DPR آنها، توانستند توانایی و عملکرد کویل های خود را در فلزیاب NOKTA Golden King Plus به میزان قابل توجهی گسترش دهند.
  اولین اقدام،کاهش وزن هر یک از کویل با بهبود قابل توجه در طراحی داخلی کویل های جستجو دستگاه فلزیاب NOKTA Golden King Plus بود؛ که این تغییرات وزن کلی بیش از ۳۵٪ را کاهش داده و یکی از سبک ترین کویل DPR امروز ساخته شده است.
  یکی دیگر از پیشرفت های مهم کنترل دما واقعی از سیم پیچ دستگاه فلزیاب NOKTA Golden King Plus هنگامی که در محیط گرم استفاده می شود ، میباشد که اجازه می دهد این کویل های بهبود بهبود یافته به ثبات ۴۰٪ بهتر و حساسیت بسیار بیشتر برای کاوش در عمق های عمیق، بطوریکه هیچ فلزیاب DPR دیگری در بازار امروز نمی تواند این ادعاها را داشته باشد.

   

  فلزیاب NOKTA Golden King Plus یک فلزیاب منحصر به فرد برای نفوذ در عمیق و کشف انواع گنجینه است و با ویژگی های منحصر بفردی که در هیچ دستگاه فلزیاب دیگری وجود ندارد.
  این ویژگی ها به کاربران اجازه می دهد تا به آسانی اهداف موجود در عمق که دیگر فلزیاب ها نمی توانند در هر نوع محیطی به آن دسترسی پیدا کنند را شناسایی کنند.
  به لطف از ۳ کویل مختلف، جستجو و نفوذ عمیق دستگاه فلزیاب NOKTA Golden King Plus در محیط های مختلف و همچنین مخازن و حفره ها مانند غارها، انبارها، تونل ها، پناهگاه ها و قبر ها را تشخیص می دهد.
  علاوه بر این، به لطف تکنولوژی فوق العاده آن، نه تنها گراف سه بعدی از هدف مورد نظر را ترسیم می کند بلکه همچنین به تبعیض و قرائت عمودی برآورد کاربر می دهد.

   

  صفحه نمایش و نمودار سه بعدی:

  یکی از ویژگی های برجسته فلزیابNOKTA Golden King Plus ، عملکرد پردازش سیگنال دیجیتال سه بعدی است که هیچ فلزیاب دیگری برای تولید اطلاعات زیر زمینی مانند آن تا کنون تولید نشده است.
  فلزیاب NOKTA Golden King Plus گراف سه بعدی سیگنال را در زمان واقعی ترسیم می کند و آن را بر روی صفحه نمایش می دهد.
  در همان صفحه، عمق تخمین شده و اطلاعات سیگنال هدف را نشان می دهد. کاوشگر می تواند نمودار سه بعدی را با استفاده از صفحه کلید چرخانده و آن را از زوایای مختلف تجزیه و تحلیل کند، همچنین می تواند این تصاویر را ذخیره کرده و مجدداً مشاهده نماید.

   

   

  لوپ های فلزیاب

  لوپ کاوش سطحی:

  با داشتن رادار نسل جدید گلدن کینگ مالک ۲ نوع از نوکهای جستجو خواهید داشت. به وسیله نوک اسکنر سطحی می‌توان چیزهای کوچک را ما بین عمق ۳-۰ متری جستجو کرد.
  خصوصا در جستجوی یک نوع از پول‌ها، نوکی خیلی مؤثر و ایده آل است.
  این ردیاب بر‌ترین و حساسترین ردیاب برای تعیین و تثبیت پارچه‌های معدنی کوچک موجود در سطح زمین است.
  هر زمانی که باشید می‌توانید Mode را ببندید، که با استفاده از این ویژگی می‌توان بدون دریافت سیگنال‌ها از فلزهای بیب ها (مثل پوشش شیشه، میخ، سیم اهن یا پیت حلبی) جستجو و بررسی نمود.
  علاوه بر این با استفاده از این نوک همه هدفها را هر چه کوچک باشد دریافت و تعیین خواهید کرد.

   

  لوپ کاوش عمومی:

  این نوک که با کیفیت عالی تصویر برای دریافت نتایج نهائی در عمق های میان ۵-۰ متر (عمق ایده ال) طراح شده است.
  با خصوصیت عالی جدا کردن فلز‌ها و خصوصیت تعیین هدف بی‌عیب و قابلیت عدم اعتبار به معدنهای بی‌قیمت بررسی و جستجوی برای کاوشگران خیلی آسان و لذت بخش خواهد شد.

   

  لوپ کاوش عمیق:

  برای جستجو و بررسی های عمیق طرح شده است.
  با استفاده از نوک اسکنر سطحی نیز می توان از عمقهای ما بین ۳-۰ متر نتیجه گرفت .
  همچنین سیستم رادار با استفاده از نوک اسکنر عمومی  به آسانی از عمقهای زیاد ما بین ۵-۰ متر نتیجه می گیرد .این سیستم دارای کار برنده میکرو بی نظیر است که با این کار برنده می تواند با کیفیت عالی تصویر از عمقهای خیلی زیاد، سیگنالها را دریافت بکند .
  اما با استفاده از نوک اسکنر عمیق با ابعاد ۶۰×۱۰۰ سانتیمتر  می توانید از عمقهای ما بین ۸-۰ متر نتیجه گرفت .
  نوک اسکنر عمیق علاوه بر این، قابلیت جدا کردن فلزات را هم دارد.
  اهمیت این قابلیت بقدری ست که میتوان گفت در هیچ نوک اسکنری موجود نیست.

  • ویژگی ها و مشخصات
  • توانایی تفکیک فلزات به۲ گروه آهنی وغیرآهنی وجداسازی فلزطلا
  • شناسایی تونل وفضا های خالی
  • دارای ۶ زبان مختلف کارکرد زبان فارسی
  • عدم احتیاج به کامپیوتر ودادن عمق نوع هدف وابعاد به صورت همزمان از زمین
  • دارای۲ نوع بالانس اتوماتیک ودستی زمین
  • دارای سنسورگازجهت شناسایی گازهای زیرزمینی
  • دارای۳ لوپ مختلف کاوشگر
  • دارای دوربین زیرزمین جهت بررسی و دیدن درون چاهها و غارها
  • توانایی ذخیره تصاویر با اسم وتاریخ ونشان دادن آنها به صورت سه بعدی

با ما تماس بگیرید:  09902571900           09356805454           44692001-021