معرفی امکانات و قابلیتهای فلزیاب POWER UC

power-uc
 • فلزیاب POWER UC دارای یک تکنولوژی جدید و پیشرفته است که آن را به یکی از بهترین فلزیاب های تصویری موجود در بازار بدل کرده است. این فلزیاب کوچک و دقیق می تواند اهداف موجود در زمین را بهتر و دقیق تر از دیگر فلزیاب ها نشان دهد. لذا با استفاده از این فلزیاب مطمئن و دقیق می توان در هنگام کاوش به نتایج خوبی رسید. طلایاب POWER UC  توسط شرکت OKM آلمان در کشور امارات مونتاژ شده است. با تولید این فلزیاب تکنولوژی جدیدی در زمینه ساخت فلزیاب های تصویری ابداع شده است .

  عمق نفوذ:

  فلزیاب و  طلایاب POWER UC   با داشتن عمق کاوش و نفوذ ۲۵ متری در زمین می تواند خیلی از فلزات با ارزش، مثل طلا و نقره و… یا دفینه ها، جواهرات، انواع تونل ها و حفره های زیر زمین را کشف کند و برای جویندگان گنج و طلا بسیار مناسب است؛ زیرا کاوشگر می تواند مواد ذکر شده را با دقت زیاد بیابد.

  با توجه به کوچک و سبک بودن و دقت بالای آن، کاوشگران می توانند به کاوش های حرفه ای در مناطقی بپردازند که دیگر دستگاه ها و افرد دیگر قادر به انجام کاوش در آنجا نیستند.

  نکته قابل توجه است است که به لحاظ کم حجم بودن طلایاب POWER UC  می توان حتی در مناطقی که کاوش در آنجا ممنوع است، بدون جلب توجه استفاده کرد و هیچکس متوجه نشود، زیرا شبیه یک چوب دستی است که خاصیت تلسکوپی و جمع شدن دارد، لذا می توان اندازه آن را به نسبت نوع استفاده، تغییر داد.

  گنج یاب POWER UC از ویژگی قوی مگنومتر استفاده می نماید و تحلیل اسکن های کاوشگر با نرم افزار قدرتمند ویژیولایزر سه بعدی انجام می شود. تنظیمات این نرم افزار از قبل انجام شده است و نیازی به اعمال تنظیمات توسط کاوشگر نیست. این نرم افزار تصاویر را به صورت سه بعدی نشان می دهد و کاوشگر با استفاده از آن می تواند اطلاعات دقیقی در مورد هدف، مانند اندازه، جنس و  عمق آن بدست آورد.

  فلزیاب POWER UC توانایی کاوش در همه مناطق و انواع زمین های مختلف را دارد و یکی از معدود سیستم هایی ست که با خاک ایران سازگاری کامل داشته و جواب دهی ۱۰۰ درصد در خاک ایران را دارد. در واقع تغییر نوع زمین تاثیری در کارکرد این فلزیاب ندارد.

  بعد از انجام اسکن کاوشگر می تواند اسکن انجام شده را از طریق بلوتوث به کامپیوتر انتقال دهد (بدون نیاز به استفاده از کابل usb مشکلات و دست و پا گیر آن) و با نرم افزار VISUALIZER 3D آنها را مشاهده نمود.

  کارکردن با گنج یاب POWER UC فوق العاده ساده و راحت است؛ فقط باید دستگاه را روشن کنید تا بصورت اتوماتیک شروع به کاوش می نماید. در صورت نیاز می توان با فشار دادن یک دکمه به تمام تنظیمات دسترسی داشت.

  فلزیاب POWER UC دارای حالت مغناطیس سنج تصویری ست، برای نشان دادن محل دقیق اشیای فلزی فرومغناطیسی موجود در زمین است.

  گنج یاب POWER UC نیازی به باطری قلمی نداشته و با استفاده از باطری قابل شارژ آن، می توان ساعت ها به اسکن بگردازید، بدون اینکه نگران تمام شدن شارژ باطری.

  یکی دیگر از مزیت های گنج یاب POWER UC این است که می تواند در دمای -۱۰ تا +۵۰ درجه بدون هیچ مشکلی کار کند.

  گنج یاب POWER UC از جمله دستگاه های قدرتمند در زمینه فلزیابی می باشد.

با ما تماس بگیرید:  09902571900           09356805454           44692001-021